Kasko Sigortası

You are here:

Hızlı Teklif Al

(Mesleğini gir, % 40’a varan indirim)

Kasko Sigortası
Kasko Sigortası

Aracınızın hasar görmesi durumunda kazada kusursuz iseniz sizi zarara uğratan aracın sigortası sizin arabanızın masraflarını karşılıyor. Ancak ufak da olsa kusurlu olduğunuz durumlarda cebinizden para çıkmasını istemiyorsanız aracınızı kasko yaptırmanızda fayda var.

Kasko Neleri Kapsıyor?

Standart kasko yangın, yıldırım, infilak, çarpma, çarpılma, hırsızlık, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör , deprem, sel, dolu, çekme-çekilme gibi durumlarda sizin masrafınızın tamamını karşılıyor. Standart kaskonun fiyatı sigorta şirketine göre değişiklik gösteriyor.

Araç Kaskosu Yaptırmanın Avantajları

Düzenli kasko yaptıran insanlar, arabasının başına büyük bir iş gelmediyse kasko için verilen parayı gereksiz görmeye başlayabiliyor. Fakat artan araba fiyatlarını düşününce, araçta meydana gelen küçücük bir hasar bile bir kasko fiyatından çok daha pahalı hale gelebilir. Ne kadar dikkatli bir sürücü olursanız olun, başka bir arabaya verebileceğiniz hasar da söz konusu olabilir. Kasko bu konuda da devreye girip, Zorunlu Trafik Sigortası’nın az limitli karşı hasar teminatını da büyük oranda arttırır.

Bu nedenle, hem kendiniz, hem aracınız hem de diğer araçlara karşı riskleriniz için kasko en güvenli araç sigortasıdır.